دستورالعمل استفاده Hondrogel

التهاب مفاصل ، بدتر شدن تحرک ، تورم ، درد از علائم ناخوشایند است که بر ریتم معمول فرد تأثیر می گذارد و به او اجازه نمی دهد زندگی فعال و کامل داشته باشد. در چنین مواردی ، استفاده از درمان های مشترک لازم است. داروهای با کیفیت بالا می توانند به سرعت درد را از بین ببرند و وضعیت مفاصل را عادی کنند.

ژل خنک کننده در کیسه Hondrogel دارویی است که به تسکین درد کمک می کند و با استفاده منظم ، سلامت مفاصل را بازیابی می کند. این ژل قادر است در شرایط دشوار به شما کمک کند و بیماری های مفصلی از هر نوع طبیعتی را درمان کند.

ژل خنک کننده را 2-3 بار در روز به محل مشکل بمالید

موارد استفاده از محصول

این درمان برای آرتروز ، آرتروز ، رادیکولیت ، استئوکندروز ، نقرس ، سینوویت ، بورسیت ، پوکی استخوان ، سیاتیک و همچنین برای کمر درد و گیره عضلات توصیه می شود.

مواد موجود در Hondrogel در بیماری های التهابی و غیر التهابی مفاصل و همچنین در اشکال دژنراتیو بیماری ، خودایمن و عفونی موثر است. این دارو طیف وسیعی از اقدامات را با هدف از بین بردن علت و علائم بیماری انجام می دهد. ترمیم بافت های مفصلی و تسکین درد نتیجه عملکرد دارو است. با ژل Hondrogel سلامتی خود را بازگردانید!

نحوه استفاده از ابزار

برای اینکه محصول جلوه مورد انتظار را به وجود آورد ، دقیقاً طبق دستورالعمل استفاده کنید. فرم آزادسازی ژل یک کیسه است. یک بسته شامل 10 کیسه 5 گرمی است. این محصول باید 2-3 بار در روز برای تمیز کردن و خشک شدن پوست استفاده شود. مقدار مورد نیاز ژل را با حرکات ماساژ سبک به محل مشکل بمالید و صبر کنید تا کاملاً جذب شود. نیازی به شستشوی ژل نیست.

موارد منع مصرف

در صورت نقض یکپارچگی پوست یا وجود واکنش های آلرژیک در محل مورد نظر برای استفاده از ژل استفاده نکنید. این ژل اثر موضعی دارد و تاثیری در وضعیت بدن ندارد.

موارد احتیاط

از تماس ژل با چشم و غشاهای مخاطی خودداری کنید. در صورت تماس ، بلافاصله با آب بشویید. از محصول در برابر نور مستقیم خورشید محافظت کنید. این محصول را به کودکان ندهید. ژل خنک کننده Hondrogel در تاجیکستان در وب سایت رسمی به فروش می رسد. کاهش قیمت. تخفیف در کشور شما معتبر است.