تجربه استفاده Hondrogel

النا که از ناحیه مفصل پای خود مشکل دارد ، تجربه استفاده از این ژل را در بررسی با ما به اشتراک گذاشت. به گفته این زن ، وی دارویی را یافت که برای او بهتر از هر داروی شناخته شده ای مفید بود.

النا از ویلنیوس از ژل برای درمان آرتروز انگشت شست استفاده کرد

"من در تمام طول زندگی خود کف پا صاف داشته ام. اندازه پای من متوسط است اما نازک است و کاملاً روی آن بلند نمی شود. انتخاب کفش برای من داستان جداگانه ای است ، زیرا یافتن مدل های خوب برای من دشوار است. اندازه و برای پر بودن پا ، من باید راضی باشم سعی می کنم کفش های کف پا را انتخاب کنم ، زیرا با کف پای صاف راه رفتن در آنها بسیار راحت تر است ، سعی می کنم مدل های کف صاف نپوشم ، اما متوجه شدم این فقط پس از تجربه آرتروز انگشت شست پا است.

آرتروز انگشت شست پس از پوشیدن کفش های باله ظاهر شد

یک بار خودم آپارتمان باله خریدم. نه اینکه من واقعاً آنها را دوست داشته باشم ، اما آنها با لباس راحتی من کاملا عالی به نظر می رسند. من به این فکر نمی کردم که کفی مخصوصی داخل آن بگذارم ، اگرچه ابتدا باید با کف پا صاف می کردم. من زیاد پیاده روی می کنم ، بنابراین مشکلات طولانی نشد.

حدود یک هفته بعد ، انگشت شست پا من درد گرفت. من نمی فهمیدم چه خبر است ، مثل قبل راه می رفتم ، اما احساس می کردم که درد بیشتر و بیشتر می شود. یکی از روزهایی که در خانه گذراندم ، کمی بهتر شد ، اما روزهای هفته فرا رسید و من مجبور شدم به کار خود بروم. انگشت پا از قبل کاملاً زخم شده و کمی متورم شده بود. من شروع به لنگیدن کردم و بلافاصله بعد از کار به دکتر مراجعه کردم.

جراح انگشت من را معاینه کرد ، در مورد جراحات احتمالی س askedال کرد ، من گفتم که چیزی وجود ندارد. سپس او توجه خود را به پای من و کفشی که در آن آمدم جلب کرد. وی گفت: این می تواند التهاب مفصل انگشت شست به دلیل پوشیدن کفش های نامناسب برای من باشد.

او مرا برای آزمایش اشعه ایکس فرستاد و بله ، آرتروز تأیید شد. در این مورد ، به بیمارستان اعتماد نشده بود ، دکتر فیزیوتراپی ، برخی از داروها و داروهای محلی مانند درمان ادرار را توصیه کرد.

Hondrogel به نظر من قابل اطمینان ترین ژل بود

النا Hondrogel را 2-3 بار در روز اعمال می کند

در خانه ، شروع به مطالعه داروهایی کردم که وی برایم تجویز کرده بود. هر کدام را در اینترنت بررسی کردم و Hondrogel نظرم را جلب کرد. من دوست داشتم که تولید کننده قول اثر خنک کنندگی را بدهد - دقیقاً همان چیزی است که من به آن احتیاج داشتم ، زیرا مفصل شست مانند آب جوش متورم و گرم بود.

کالاها روز بعد از سفارش در اداره پست نزدیک خانه تحویل من شد. روی بسته بندی ، من جزئیات مربوط به نحوه استفاده از محصول را خواندم ، هیچ مشکلی با این نرم افزار وجود نداشت. من ژل خنک کننده را سه بار در روز در یک کیسه به مفصلم می مالم و ماساژ ملایمی به آن می دهم.

تسکین بلافاصله رخ داد ، اما در ابتدا اثر کوتاه مدت بود. بعد از دو روز ، مفصل من خیلی بهتر شد. تورم از بین رفته بود ، انگشت دیگر گرم نبود ، اما هنوز کمی درد داشت. آرتروز پس از 5 روز به طور کامل از بین رفت. چندین بار از Hondrogel برای تقویت اثر استفاده کردم ، اما دیگر نیازی به این کار نبود ، احساس کردم مفصل من طبیعی است.

ترمیم بافت مفصلی و تسکین درد با ژل Hondrogel به سرعت و به راحتی حاصل می شود. من نمی دانم سایر داروها چگونه کار می کنند ، اما فکر می کنم این ژل یکی از بهترین ها باشد. فرم انتشار دارای یک مزیت بزرگ است - کیسه های کوچک برای حمل بسیار راحت هستند. عملا بویی وجود ندارد ، ژل خیلی سریع جذب می شود و لکه های چربی باقی نمی گذارد.

من ژل Hondrogel را به همه افرادی که با مشکل مشابه من روبرو هستند توصیه می کنم. این دارو مطمئناً به تسکین درد ، تورم و بازیابی عملکرد مفصل کمک خواهد کرد. "