بررسی ها Hondrogel

 • Абузар
  وقتی اولین بار پایم را پیچاندم ، در مورد ژل Hondrogel اطلاعات گرفتم. من مفصل در رفتگی داشتم ، بهبودی مدت زیادی طول کشید. اوه ، و من از این خسته شده ام. او مقدار زیادی پول برای پماد و روشها داد. از آنچه خریداری کردم ، فقط Hondrogel به من کمک قابل توجهی کرد. پف درد را برطرف و از بین می برد. مفصل به لطف این درمان موثر به تدریج بهبود یافته است.
  Hondrogel
 • Ясмина
  برای کمردرد از Hondrogel استفاده می کنم. من خیلی چیزها را امتحان کرده ام ، چیز بهتری پیدا نکردم. درد تسکین می یابد ، چند برنامه برای بهبود واقعاً شرایط کافی است. کیف من برای یک برنامه کافی است. من از محصول صبح و قبل از خواب استفاده می کنم. هیچ بوی نامطبوعی از ژل وجود ندارد.
  Hondrogel
 • Диана
  من بسیار خوش شانس هستم که مادرم Hondrogel را به من توصیه کرد. من درد عضلانی داشتم ، قبلاً چنین شرایطی را تجربه نکرده ام ، اما مادرم به طور مرتب از داروهای درد مفاصل و عضلات استفاده می کند. او گفت که در مورد من Hondrogel در 2-3 روز کمک خواهد کرد. درست شد! سه روز بعد دوباره به صفوف برگشتم. من توصیه میکنم!
  Hondrogel
 • Ясмина
  هنگامی که من دارویی برای درمان مفاصل انتخاب می کردم ، اول از همه به ترکیب آن نگاه کردم. من Hondrogel را فوراً دوست داشتم - حاوی اسید هیالورونیک و کلاژن است. بقیه مواد طبیعی هستند ، من هنوز نمی دانم که هیچ استفاده ای از آنها وجود دارد. اما کلاژن ، اسید هیالورونیک و روغن کوسه همان چیزی است که حتی افراد سالم برای مفاصل به آن نیاز دارند.
  Hondrogel
 • Тимур
  من مدت زیادی است که در مورد داروی Hondrogel اطلاعاتی دارم ، حتی قبل از شروع زمستان خودم مراقب آن بودم. منتظر تخفیف ژل شدم. در فصل سرما ، مفاصل من اغلب صدمه می بینند ، من مجبورم از پماد استفاده کنم. این ژل به من کمک می کند تا از درد خلاص شوم و ماساژی که هنگام استفاده از آن انجام می دهم باعث تحرک مفصل می شود. یک ابزار خوب و ارزان است.
  Hondrogel
رتبه بندی Hondrogel
4.6
25